Oferty pracyAgent Finansowy
Agent Finansowy Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)
Agent Finansowy Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma Profi Credit SA zajmująca się sprzedażą pożyczek gotówkowych w związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem struktur sprzedażowych zaprasza do nawiązania współpracy Biura Kredytowe oraz Agentów Finansowych

Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę – pożyczki dla klientów indywidulanych i biznesowych, prezentowanie oferty, podpisywanie wniosków i umów z klientami.

Obowiązki

• osoby mające zarejestrowane własne firmy lub są gotowe rozpocząć własną działalność gospodarczą
• posiadają doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w finansach)
• znają rynek lokalny
• są zaangażowani, uczciwi, przedsiębiorczy
• oczekują atrakcyjnego wynagrodzenia prowizyjnego adekwatnego do osiąganych rezultatów

Oferujemy

• stabilnego partnera - firma należąca do międzynarodowej grupy finansowej
• możliwość sprzedaży konkurencyjnych produktów finansowych i poszerzenia własnej oferty
• wsparcie merytoryczne:
• szkolenia produktowe
• dostarczenie narzędzi analitycznych - by na bieżąco obserwować jak realizowany jest plan sprzedaży
• wsparcie merytoryczne dedykowanego opiekuna - Kierownika Regionu
• wsparcie techniczne:
• sprzedaż produktów w trybie online - ciągły dostęp do prostego w obsłudze, centralnego systemu Spółki
• możliwość korzystania z materiałów promocyjnych drukowanych na nasz koszt
• wsparcie motywacyjne:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego uzależnionego od zaangażowania w realizację zadań

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)