Oferty pracyKontroler jakości (ZDE/02/17)
Kontroler jakości (ZDE/02/17) Weegree Żarów (dolnośląskie)
Kontroler jakości (ZDE/02/17) Weegree Żarów (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Żarów

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją części i akcesoriów do przemysłu samochodowego.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Określanie jakości danego produktu na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Pomiar detali w oparciu o dokumentację techniczną oraz analiza i interpretacja wyników.
  • Odpowiedzialność za dokumentację jakościową (tj. raporty, instrukcje, zdjęcia defektów).

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości.
  • Dyspozycyjność.
  • Rzetelność.
  • Spostrzegawczość.
  • Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643 lub 668-620-176.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)