Oferty pracyPrzebudowa sklepu spożywczego
Przebudowa sklepu spożywczego Jobman Group Sp. z o.o. Zawada (opolskie)
Przebudowa sklepu spożywczego Jobman Group Sp. z o.o. Zawada (opolskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 – poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Przebudowa sklepu spożywczego - oferta pracy tymczasowej
Lokalizacja: Zawada

Obowiązki:
- wykładanie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- likwidacja istniejących stoisk
- zmiana aranżacji wnętrza hali
- budowa ekspozycji zgodnie z przyjętymi nowymi standardami

Wymagania:
- doświadczenie w pracach magazynowych
- dyspozycyjność
- chęci do pracy

Oferujemy:
- zmianowy system pracy
- elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, innymi obowiązkami - praca również dla osób studiujących/uczących się)
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Katowice, Siemianowice Śląskie, Pyskowice, Lędziny (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 23 maja 2017
Leszno (wielkopolskie)