Oferty pracyKierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/05/17)
Kierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/05/17) Weegree Hasselt (Holandia)
Kierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/05/17) Weegree Hasselt (Holandia) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemczech i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Kierowca CE (trasy międzynarodowe)

Miejsce pracy: Hasselt

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku kierowcy C+E.
  • Załadunek, transport i rozładunek produktów silosem/ kontenerem lub plandeką na adresach w Holandii, Belgii, Francji i Niemczech.
  • Przewożenie towarów związane z produkcją tekstyliów/ dywanów.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Elektroniczna karta kierowcy i tachograf.
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2000 euro netto miesięcznie.
  • Praca w systemie 3:1 (tygodnie).
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

 Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 54 31 841; 77 54 31 852; 77 54 31 853.

(Data aktualizacji: środa, 24 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)