Oferty pracyTECHNOLOG - LABORANT
TECHNOLOG - LABORANT Charnowo (pomorskie)
TECHNOLOG - LABORANT Charnowo (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 4 września 2017, do końca 1 dzień

Aerosol Service jest czołowym producentem w Europie wyrobów aerozolowych i liquidów oraz opakowań aerozolowych. Nasze produkty trafiają do tak odbiorców jak: Aldi, Lidl, Kaufland, DM, Rossmann, Norma. Nasz sukces rynkowy jak i gospodarczy rozwój firmy zależy zawsze ostatecznie od zadowolenia naszych Klientów. Orientacja na Klienta, jego satysfakcja oraz dążenie do ciągłego doskonalenia są głównym celem i systemem wartości naszego działania.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

TECHNOLOG - LABORANT

Miejsce pracy: Charnowo k. Ustki

Obowiązki:

  • opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • przygotowywanie prób produktów dla Klienta
  • wykonywanie badań surowców, półproduktów i wyrobu gotowego
  • współpraca z zewnętrznymi ośrodkami badawczymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne (np. biotechnologia, biologia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania jakością oraz zasad GMP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowaniaa
  • możliwość rozwoju zawodowegoo
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • bezpłatne korzystanie z pakietów prywatnej opieki medycznej

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 4 września 2017)