Oferty pracyPRACA ZA GRANICĄ – ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC - EN
PRACA ZA GRANICĄ – ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC - EN Skawina (małopolskie)
PRACA ZA GRANICĄ – ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC - EN Skawina (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 września 2017, do końca 12 dni

PRACA ZA GRANICĄ – KREŚLARZ / ASYSTENT PROJEKTANTA HVAC - ANGIELSKI

Opis stanowiska pracy:

- Sporządzanie projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa pod nadzorem klienta w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii;
- Współpraca z zespołem lub praca samodzielna, zależnie od specyfiki projektu.

Szczegóły zatrudnienia:
Kandydat zostanie zatrudniony na 3miesięczny okres próbny – miejsce wykonywania pracy: Skawina k. Krakowa. Dla osób spoza regionu małopolski zapewniamy zakwaterowanie. Po okresie szkoleniowym i zadowalających postępach pracownik zostanie skierowany bezpośrednio do pracy w biurze klienta w jednym z wymienionych krajów niemieckojęzycznych.

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego wymagana
(szczególnie język techniczny w obszarze HVAC mile widziany);
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD lub Microstation;
- Dobra znajomość instalacji HVAC;
- Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska;
- Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
- Odpowiedzialność i sumienność;
- Dyspozycyjność;
- Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

- Znajomość języka niemieckiego;
- Znajomość programu Revit MEP;
- Znajomość programu AutoCAD MEP;
- Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
- Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia;
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i podróżne.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 września 2017)