Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych
Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie)
Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży medycznej posiadającej swoją placówkę w Gdańsku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Miejsce pracy: Gdańsk / region woj. pomorskiego

Nr ref. SS/84/17

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie długofalowych relacji z nowo-pozyskanymi klientami,
  • utrzymywanie odpowiednich relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
  • aktywna sprzedaż i prezentacja oferty firmy, sporządzanie ofert,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży usług medycznych w obszarze B2B,
  • znajomość rynku usług medycznych,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • zaangażowanie i nastawienie na cel,
  • umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie woj. pomorskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia oraz jasna ścieżka kariery,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia),
  • narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.

(Data aktualizacji: środa, 7 czerwca 2017)