Oferty pracySprzedawca - Kasjer
Sprzedawca - Kasjer Wroclaw (dolnośląskie)
Sprzedawca - Kasjer Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Progresso, dla Carto Store, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

Miejsce pracy: C.H. Magnolia Park Wrocław

Obowiązki:

• Obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu,

• Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

• Dbałość o ekspozycję i zatowarowanie,

• Przygotowywanie i kontrola zamówień,

• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,

• Dbałość o porządek i wygląd sklepu.

Wymagania:

• Minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

• Wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,

• Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:

• Pracę w młodym i energicznym zespole,

• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie,

• Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja @progresso.net.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017)