Oferty pracyKierownik Zmiany w Sklepie Carto Store
Kierownik Zmiany w Sklepie Carto Store Wroclaw (dolnośląskie)
Kierownik Zmiany w Sklepie Carto Store Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla Carto Store, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany w Sklepie Carto Store Miejsce pracy: C.H. Magnolia Park Wrocław

Główne obowiązki:
• Koordynacja pracy podległego zespołu na zmianie,
• Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta,
• Dbałość o zatowarowanie sklepu, ekspozycję produktów,
• Dbanie o porządek w sklepie, zmianę wizualizacji,
• Przygotowywanie grafiku,
• Realizacja założonych celów sprzedażowych,
• Organizacja oraz udział w działaniach marketingowych.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w sklepie w centrum handlowym min. 3 lata,
• Umiejętność organizowania pracy dla kilkuosobowej grupy
• Znajomość branży art. szkolno-biurowych mile widziana,
• Znajomość zasad sprzedaży bezpośredniej,
• Wysoka kultura osobista,
• Komunikatywność i otwartość na działanie,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie, kreatywność, samodzielność

Co oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Możliwość rozwoju.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja @progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017)