Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży, branża medyczna
Specjalista ds. Sprzedaży, branża medyczna Wroclaw (dolnośląskie)
Specjalista ds. Sprzedaży, branża medyczna Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego klienta – firmy z branży medycznej - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży, branża medyczna Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

• Analiza rynku w zakresie usług i działań konkurencji,

• Wyszukiwanie i obsługa Klientów,
• Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z instytucjami, szpitalami
• Wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji,
• Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,
• Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

• Doświadczanie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

• Znajomość branży medycznej – dodatkowy atut,
• Praktyczna znajomość narzędzi sprzedażowych,
• Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Praktyczna znajomość urządzeń biurowych,
• Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Min. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

• Preferowane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Podjęcie pracy „od zaraz”.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja @progresso.net.pl
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, ze kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017)