Oferty pracyDORADCA FINANSOWY STG
DORADCA FINANSOWY STG Profi Credit Starogard Gdański (pomorskie)
DORADCA FINANSOWY STG Profi Credit Starogard Gdański (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Doradców Finansowych

Miejsce Pracy: Starogard Gdański/Zblewo/Stara Kiszewa/Sętowo Graniczne/Kaliska/Skórcz

Obowiązki:

- obsługa klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo)

- prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie

- obsługa systemu on-line

- obsługa klienta przez telefon

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów

- determinacja i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie/działalność gospodarcza)

- profesjonalny system wdrożenia do pracy oraz szkolenia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- możliwości awansu

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem DF/nazwa miasta. Aplikacja powinna zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

(Data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów, Świętochłowice (śląskie)
Opublikowano dzisiaj