Oferty pracyLubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?
Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi? Profi Credit Zduńska Wola, Szadek, Poddębice, Uniejów (łódzkie)
Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi? Profi Credit Zduńska Wola, Szadek, Poddębice, Uniejów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 8 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Szukasz zajęcia dodatkowego? Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy:
Doradca finansowy

Opis stanowiska:
-profesjonalna obsługa klienta indywidalnego i biznesowego
-aktywne działania marketingowe
-budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:
-zaangażowanie w doskonalenie umiejętności
-łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
-nastawienie na cele
-niekaralność

Oferujemy:
-współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym
-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
-stałe wsparcie
-elastyczny czas pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

(Data aktualizacji: czwartek, 8 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Śrem (wielkopolskie)
Opublikowano 11 października 2017
Warszawa (mazowieckie)
Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Sier (łódzkie)