Oferty pracyPAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI
PAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Świecie (kujawsko-pomorskie)
PAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Świecie (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 czerwca 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży papierniczej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Świecie (kujawsko-pomorskie)

 Obowiązki:

  • Pakowanie wyrobów papierniczych
  • Inne prace produkcyjne
  • Kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki przemysłowej
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, zdolności manualne

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość uzyskania premii jakościowej
  • Pracę w firmie przyjaznej pracownikowi

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: produkcja@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

lub pod numerem telefonu: 509 280 303

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

(Data aktualizacji: piątek, 9 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Strullendorf (Niemcy)
Opublikowano 7 października 2017
Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Empfingen, Langenau, Rothlein (Niemcy)