Oferty pracyProgramista Systemów Wbudowanych
Programista Systemów Wbudowanych Wroclaw (dolnośląskie)
Programista Systemów Wbudowanych Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 5 lipca 2017, do końca 1 dzień

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Systemów Wbudowanych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: 8495/PSW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: informatyka, elektronika),
  • min. roczne doświadczenie w pisaniu oprogramowania systemów wbudowanych,
  •  doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami,
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  •  bardzo dobra znajomość języka C,
  • wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej,
  •  chęć doskonalenia się w zakresie programowania,
  •  umiejętności pracy zespołowej i komunikacji,
  •  gotowość do krótkich podróży zagranicznych.

Obowiązki:

  • rozwój i wdrażanie oprogramowania wbudowanego do sterowników elektronicznych,
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności dla mikrokontrolerów,
  • testowanie i weryfikacja napisanych modułów,
  • utrzymywanie obecnego kodu, bibliotek i architektury rozwijanego oprogramowania.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  •  prywatną opiekę medyczną,
  •  szkolenia specjalistyczne i językowe.

(Data aktualizacji: środa, 5 lipca 2017)