Oferty pracyJesteś na emeryturze i chcesz dorobić - mamy ofertę pracy dla Ciebie!
Jesteś na emeryturze i chcesz dorobić - mamy ofertę pracy dla Ciebie! Profi Credit S.A Koszalin (zachodniopomorskie)
Jesteś na emeryturze i chcesz dorobić - mamy ofertę pracy dla Ciebie! Profi Credit S.A Koszalin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Jesteś na emeryturze? Może szukasz dodatkowego zajęcia? - mamy ofertę dla pracy dla Ciebie

Czekamy właśnie na Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem, Profi Credit Polska S.A. nawiąże współpracę z osobami sprzedającymi produkty finansowe dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca finansowy

Miejsce: Koszalin

Opis stanowiska:

-profesjonalna obsługa klienta indywidalnego i biznesowego

-aktywne działania marketingowe

-budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:

-łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

-obsługa komputera

-niekaralność

Oferujemy:

-współpracę z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

-elastyczny czas pracy

-dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem

- materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

(Data aktualizacji: piątek, 9 czerwca 2017)