Oferty pracySpecjalista ds. exportu na rynek francuski
Specjalista ds. exportu na rynek francuski Rzeszów (podkarpackie)
Specjalista ds. exportu na rynek francuski Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Firma zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi na Rynek Europejski w związku z rozwojem poszukuje pracowników z biegłą znajomością języka francuskiego.

Stanowisko: Specjalista ds. exportu z językiem francuskim
Miejsce pracy: Rzeszów
NR REF: FR/RZ/2017

Opis stanowiska:
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy.
Przygotowywanie ofert handlowych.
Obsługa realizacji zamówień (telefonicznie i mailowo).
Bieżąca obsługa logistyczna dostaw.
Realizowanie planów sprzedaży.
Doradztwo techniczne.
Nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:
Praktyczna znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie.
Komunikatywność.
Dobra organizacja pracy własnej.
Kreatywność.
Dobra znajomość obsługi komputera.
Zorientowanie na sukces osobisty i firmy, motywacja do pracy i chęć nauki.
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Szkolenie wdrażające.
Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
Wynagrodzenie stałe + prowizja + premia.
Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Własne stanowisko pracy.
Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 czerwca 2017)