Oferty pracyPracownik biurowy z językiem hiszpańskim
Pracownik biurowy z językiem hiszpańskim Rzeszów (podkarpackie)
Pracownik biurowy z językiem hiszpańskim Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano wczoraj, do końca 13 dni

Firma działająca w branży maszyn i narzędzi poszukuje pracowników z biegłą znajomością języka hiszpańskiego

Stanowisko: Pracownik biurowy z językiem hiszpańskim
Miejsce pracy: Rzeszów
NR REF: HISZP/RZ/2017

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów
Kompleksowa obsługa klientów
Telefoniczna i mailowa obsługa realizacji zamówień
Realizowanie planów sprzedaży
Fachowe doradztwo techniczne
Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją

Opracowywanie ofert handlowych
Bieżąca obsługa logistyczna dostaw

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie
Znajomość obsługi komputera

Umiejętności interpersonalne
Dobra organizacja pracy własnej
Kreatywność
Zorientowanie na sukces osobisty i firmy

Motywacja do pracy i chęć nauki
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Gwarantujemy:
Szkolenie wdrażające w obowiązki
Wynagrodzenie podstawa + prowizja + premia

Umowę o pracę na pełny etat
Własne stanowisko pracy
Pozytywną atmosferę w pracy

Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 czerwca 2017)