Oferty pracyKey Account / Przedstawiciel Handlowy
Key Account / Przedstawiciel Handlowy Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie)
Key Account / Przedstawiciel Handlowy Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 24 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży medycznej posiadającej swoją placówkę w Gdańsku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account / Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk / region woj. pomorskiego

Nr ref. KAM/97/17

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie długofalowych relacji z nowo-pozyskanymi klientami,
  • utrzymywanie odpowiednich relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
  • aktywna sprzedaż i prezentacja oferty firmy, sporządzanie ofert,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży usług w obszarze B2B,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • zaangażowanie i nastawienie na cel,
  • umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie woj. pomorskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia oraz jasna ścieżka kariery,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia),
  • narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 24 lipca 2017)