Oferty pracyZbrojarz Holandia
Zbrojarz Holandia Okolice Amsterdamu (Holandia)
Zbrojarz Holandia Okolice Amsterdamu (Holandia) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2017, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy zbrojarza do pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Opis stanowiska pracy:
Praca w charakterze zbrojarza przy budowie tunelu.

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie – min. 5 lat
- Znajomość j. angielskiego (mile widziana)
- Mile widziane doświadczenie pracy w Holandii
- VCA
- Prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty pracy:
- Holenderska umowę o pracę
- 11 euro netto/1h pracy
- Wypłaty tygodniowe
- 40 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w nadgodzinach)
- Opłacone zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)
- Praca na długi okres czasu
- Ubezpieczenie zdrowotne (22 euro tygodniowo)opłacane przez pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 czerwca 2017)