Oferty pracyTester Oprogramowania
Tester Oprogramowania Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie)
Tester Oprogramowania Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmy działającej na międzynarodowym rynku usług IT, posiadającej siedzibę w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. TO/53/17

Najważniejsze obowiązki:

  • określanie sposobu testowania każdej aplikacji oraz wykonanie planu,
  • tworzenie test caesów,
  • tworzenie testów behat i selenium,
  • testowanie manualne,
  • określenie czasu potrzebnego na testy,
  • ostateczna akceptacja aplikacji przed oddaniem klientowi.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Testera Oprogramowania, Inżyniera Testów lub podobnym,
  • doświadczenie w co najmniej jednej z technik: BDD, TDD, ATDD oraz narzędzi automatyzacji testów (np. Selenium),
  • znajomość podstaw co najmniej jednego języka programowania (preferowane JavaScript lub PHP),
  • podstawowa wiedza nt. testów penetracyjnych, testów wydajnościowych oraz narzędzi z nimi związanych (np. JMeter),
  • doświadczenie pracy z Git’em,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zorientowanie na wysoką jakość i perspektywę biznesową wytwarzanego oprogramowania.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz benefitów,
  • przyjazną atmosferę oraz warunki pracy.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 czerwca 2017)