Oferty pracyKONTROLER JAKOŚCI
KONTROLER JAKOŚCI Dopiewo, Luboń, Poznań (wielkopolskie)
KONTROLER JAKOŚCI Dopiewo, Luboń, Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 13 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Zadania:

  • kontrola gotowych produktów przed zwolnieniem na magazyn,
  • zapewnienie jakości produktów w bieżącej produkcji,
  • wsparcie innych działów w rozwiązywaniu problemów jakościowych w bieżącej produkcji,
  • uczestnictwo w spotkaniach jakościowych,
  • raportowanie codziennej pracy,
  • praca w systemie trzy zmianowym.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zdolności manualne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego, kartę Multisport itp.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 czerwca 2017)