Oferty pracyMagazynier z orzeczeniem
Magazynier z orzeczeniem Szczecin, Stargard Szczeciński, Koszalin, Wałcz, Łobez, Miros (zachodniopomorskie)
Magazynier z orzeczeniem Szczecin, Stargard Szczeciński, Koszalin, Wałcz, Łobez, Miros (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 26 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Magazynier z orzeczeniem
MIEJSCE PRACY: Szczecin, Ruska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Praca na stanowisku magazyniera,
- Kompletacja towaru do wysyłki
- Bieżąca obsługa stanów magazynowych

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 06.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-06.00

WYMAGANIA:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności ( wymóg konieczny),
- Doświadczenie w pracy na magazynie,
- Dobra znajomość obsługi komputera,
- Uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane),
- Znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pełny etat
- Praca na 3 zmiany ( weekendy wolne)
- Wynagrodzenie: 1800 zł netto ( do wypłaty)
- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
- Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427

Proszę o przesłanie cv poprzez aplikuj, wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 czerwca 2017)