Oferty pracyTrener Wewnętrzny
Trener Wewnętrzny Wroclaw (dolnośląskie)
Trener Wewnętrzny Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2017, do końca 3 dni

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zarządzania wierzytelnościami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Trener Wewnętrzny

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8505/TW

Wymagania:

u  wykształcenie wyższe, mile widziane ukończone kursy trenerskie,

u  doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w języku niemieckim),

biegła znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego,

u  wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,

u  inicjatywa i determinacja,

u  odpowiedzialność i zaangażowanie,

u  dobra znajomość aplikacji MS Office.

Obowiązki:

u  organizowanie, koordynacja oraz prowadzenie szkoleń edukacyjnych dla pracowników
(w tym szkoleń „On The Job”),

u  identyfikowanie i analiza potrzeb szkoleniowych,

u  opracowanie programów szkoleniowych,

u  sporządzanie raportów, analiz i zaleceń dotyczących zarządzania.

Nasz Klient oferuje:

u  ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,

u  pracę w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie,

u  intensywne szkolenia w środowisku międzynarodowym,

u  atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego,

u  wsparcie w planowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

(Data aktualizacji: środa, 14 czerwca 2017)