Oferty pracyKIEROWCA kat. C - dostawca, Belgia
KIEROWCA kat. C - dostawca, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Sint-Katelijne-Waver (Belgia)
KIEROWCA kat. C - dostawca, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Sint-Katelijne-Waver (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy transportowej  zajmującej się dystrybucją napoi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA kat. C - dostawca, Belgia

Opis stanowiska:

  • transport towarów między magazynem, a docelowymi klientami: puby restauracje, prywatni klienci
  • załadunek i rozładunek beczek z napojami i dostarczenie bezpośrednio do klienta
  • z racji specyfiki pracy – dobra kondycja fizyczna

 Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca min. 2 lata
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. C + kod 95 – warunek konieczny
  • własny samochód – mile widziane

Oferujemy:

  • Stawka 11,19 €/h brutto + dodatek 1,39€/netto
  • bony żywnościowe w wysokości 6 € (1,09 – pokrywa pracownik)
  • pracę w godzinach 38-50h tygodniowo
  • pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku
  • premia roczna-  8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

 Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie 7,5€ / miesiąc

SUPER OFERTA!
Nie masz doświadczenia na tym stanowisku? Poleć nam kogoś, kto ma!

Nie szukasz już pracy? Poleć nam kogoś, kto szuka!
Zapłacimy aż 350 zł za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona na stanowisku KIEROWCY C+E i przepracuje minimum 1 miesiąc.
Polecasz – zarabiasz! Bez żadnego wysiłku!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: środa, 14 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Zedelgem (Belgia)
Opublikowano 16 sierpnia 2017
Sint-Katelijne-Waver (Belgia)
Opublikowano 11 sierpnia 2017
Blaasveld / Willebroek (Belgia)