Oferty pracyKierowca kat. C
Kierowca kat. C MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Bad Tölz (Niemcy)
Kierowca kat. C MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Bad Tölz (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codziennych starań, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

KIEROWCA kat. C

Miejsce pracy: Bad Tölz

Opis stanowiska:

  • kierowanie pojazdem do 7,5 ton,
  • dostarczanie towaru do klientów na podstawie zamówień,
  • wypełnianie dokumentacji przewozowej,

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi-  Kindergeld), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracyz naszymi Pracownikami,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
  • W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
  • Pracodawca jest rodzinną firmą, obecną na rynku niemieckim już od kilku lat dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjazna i oparta na wzajemnej pomocy,
  • Opiekę konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc wznalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu,

Oczekiwania:

  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie jako kierowca pojazdów do 7,5 ton,
  • prawo jazdy kat. C,
  • aktualna karta kierowcy,
  • mile widziane auto do dyspozycji (samochód osobowy),
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

 Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: kierowca@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

(Data aktualizacji: środa, 14 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Strullendorf (Niemcy)
Opublikowano 7 października 2017
Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Empfingen, Langenau, Rothlein (Niemcy)