Oferty pracyMagazynier z uprawnieniami na wózki widłowe
Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe Oddział Szczecin Mierzyn, Szczecin, Police (zachodniopomorskie)
Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe Oddział Szczecin Mierzyn, Szczecin, Police (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2017, do końca 16 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Mierzyn

Opis stanowiska:
- Załadunek/rozładunek towaru
- Obsługa wózka widłowego
- Prace magazynowe przy pakowaniu
- Praca w systemie zmianowym

Wymagania:
- Odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Doświadczenie przy pracy magazynowej
- Uprawnienia ma wózki widłowe

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym

Jeśli jesteś zainteresowana/y tą ofertą skontaktuj się z nami na trzy różne sposoby:
- wyślij CV na adres mailowy – szczecin@mondi-polska.pl
- zadzwoń pod numer 516 007 257
- napisz sms o treści „praca magazyn” pod numer 516 007 257 – na pewno oddzwonimy.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli przy CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku).

(Data aktualizacji: środa, 14 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin Dąbie (zachodniopomorskie)
Opublikowano 23 czerwca 2017
Mierzyn (zachodniopomorskie)
Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)