Oferty pracyMagazynier (hurtownia opon) (LCPM/01/17)
Magazynier (hurtownia opon) (LCPM/01/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Magazynier (hurtownia opon) (LCPM/01/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 czerwca 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier (hurtownia opon)

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie w firmie zajmującej się dystrybucją opon samochodowych.
  • Praca na hali.
  • Układanie opon samochodowych w koszach.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Siła fizyczna i chęć do pracy.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w wymiarze 8-10 godzin dziennie.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Możliwość pracy w soboty.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 604-223-348.

(Data aktualizacji: piątek, 16 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Pruszków (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Siemianowice Śląskie (śląskie)
Sint - Truiden (Belgia)