Oferty pracyKierowca C+E
Kierowca C+E Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt (Niemcy)
Kierowca C+E Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 czerwca 2017, do końca 5 dni

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA C+E
Długoterminowa praca stacjonarna!

Miejsce pracy: Niemcy, miejscowości Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt.

Oferujemy:
•    Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
•    Pracę na pełny etat plus nadgodziny
•    Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro netto miesięcznie, składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych i tygodniowych
•    Nadgodziny płatne dodatkowo
•    Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
•    Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•    Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•    Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
•    Transport materiałów budowlanych (beton, piasek, gruz)
•    Praca na wywrotkach, betoniarkach lub platformach do transportu większych maszyn budowlanych
•    Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
•    Zabezpieczenie ładunku przed i w trakcie transportu

Wymagania:
•    Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•    Prawo jazdy kat.  CE (warunek obligatoryjny)

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 16 czerwca 2017)