Oferty pracyKierownik Zespołu
Kierownik Zespołu Klient EmploySystem.com Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze (śląskie)
Kierownik Zespołu Klient EmploySystem.com Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Masz doświadczenie w kierowaniu grupą sprzedawców?

Umiesz motywować ludzi do działania?

Zostań
KIEROWNIKIEM ZESPOŁU
w międzynarodowej firmie z branży finansowej.

ZADANIA:

  • Kierownik zespołu jest partnerem biznesowym. Realizuje założone cele sprzedażowe.
  • Otrzymuje dużą dozę niezależności w prowadzeniu grupy doradców.
  • Kierownik potrafi budować wokół siebie grupę zmotywowanych Doradców Finansowych
    nastawionych na budowanie relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów.

NARZĘDZIA:

  • Doradcy pozyskują nowego klienta, dzięki wsparciu marketingowemu.
  • Sprzedaż jest realizowana również na obecnej bazie klientów.
  • Firma zapewnia dostęp do biura z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu obsługa klienta
    przebiega w komfortowych warunkach.

IDEALNY KANDYDAT, TO OSOBA KTÓRA:

  • ma doświadczenie w sprzedaży
  • umie planować swoją pracę w oparciu o cele tygodniowe i miesięczne
  • potrafi zmotywować współpracowników do działania
  • umie skutecznie rozliczyć podwładnego
  • wie czym jest i jak stosować informację zwrotną
  • ma głowę pełną pomysłów w zakresie pozyskiwania klientów
  • wie gdzie szukać osób chętnych do pracy
  • potrafi zbudować zgrany zespół sprzedażowy

KIEROWNIK ZESPOŁU ZYSKUJE:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania: podstawę oraz premię od realizacji celów
  • wsparcie mentorskie podczas 3 miesięcy wdrożenia
  • udział w konkursach motywacyjnych
  • miłą atmosferę w pracy

Uważasz, że oferta jest warta uwagi?

Jesteś gotowy podjąć wyzwania zawodowe w dużej,
międzynarodowej firmie?

Wyślij swoją aplikację!!

(Data aktualizacji: niedziela, 18 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kozienice (mazowieckie)
Opublikowano 11 października 2017
Zamość (lubelskie)