Oferty pracyElektryk / niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Elektryk / niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy)
Elektryk / niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Szukasz stałego zatrudnienia jako elektryk

bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

Zadzwoń / aplikuj!

UNDIGO UG Personalvermittlung

poszukuje pracowników dla naszego niemieckiego klienta.

Opis stanowiska:

- montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych

- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia

- montaż oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych

- okablowywanie oraz montaż szaf sterowniczych

- samodzielna praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy w Niemczech

- odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy kat. B

- własny samochód (mile widziane)

- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- darmowe zakwaterowanie

- darmowy sprzęt ochronny oraz odzież roboczą

- dieta za każdy przepracowany dzień

- ponad taryfowe wynagrodzenie

- pieniądze urlopowe oraz świąteczne ( po okresie próbnym)

- i dużo więcej

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)