Oferty pracyElektronik przemysłowy / Niemcy
Elektronik przemysłowy / Niemcy Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy)
Elektronik przemysłowy / Niemcy Frankfurt Nad Menem, Niemcy,Hesja, Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Szukasz stałego zatrudnienia jako elektronik przemysłowy

bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

Zadzwoń / aplikuj!

UNDIGO UG Personalvermittlung

poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.

Opis stanowiska:
- montaż i demontaż jak również oddawanie do eksploatacji różnych elektrycznych maszyn i urządzeń
- instalacja podłączeń, oświetleń oraz urządzeń sterujących
- montaż, instalacja urządzeń elektrycznych i tras kablowych

Wymagania:

- wykształcenie jako elektryk, elektromonter lub zawód pokrewny

- doświadczenie zawodowe

- czytanie i praca według schematów połączeń, pomiary i sprawdzanie urządzeń elektrycznych, sporządzanie protokołów według normy DIN VDE

- gotowość do pracy montażowych (Europa) oraz pracy w zespole

- elastyczność, niezawodność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- darmowe sprzęt ochronny oraz odzież robocza

- ponad taryfowe wynagrodzenie iGZ/DGB

- różne dodatki płacowe np. pieniądze urlopowe oraz świąteczne

- kursy, szkolenia (certyfikaty spawalnicze, na podesty ruchome, itd.)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)