Oferty pracyElektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia)
Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia) Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie)
Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia) Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej i stabilnej firmy produkcyjnej posiadającej siedzibę w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik Utrzymania Ruchu (bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. EUR/91/17

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkleń.

Obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii,
  • udział w przeprowadzanych konserwacjach, przeglądach oraz bieżących naprawach,
  • dbanie o powierzone mienie,
  • raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki oraz mechaniki,
  • praktyczna umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • gotowość i chęć do nauki oraz szkoleń,
  • zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie,
  • profesjonalne szkolenia,
  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)