Oferty pracySPECJALISTA DS. SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ PPOŻ.
SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ PPOŻ. Warszawa, Mokotów (mazowieckie)
SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ PPOŻ. Warszawa, Mokotów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Firma zajmującą się serwisem urządzeń i systemów PPOŻ. oraz obsługą techniczną nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. systemów i urządzeń przeciwpożarowych

Opis stanowiska:

  • Planowe przeglądy urządzeń i systemów ppoż.
  • Naprawy poprzeglądowe systemów ppoż.
  • Usuwanie awarii urządzeń i systemów ppoż.
  • Codzienne raportowanie wykonanych prac
  • Wycena i realizacja prac modernizacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata
  • Dobra znajomość systemów SSP (serwis, programowanie): Bosch, Aritech, Polon, Esser, Schrack
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zmysł techniczny
  • Wykształcenie min. średnie
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywanie prace
  • Punktualność
  • Mile widziana znajomość techniczna systemów niskonapięciowych (monitoring, CCTV, kontrolna dostępu, podstawowe pojęcia z branży telekomunikacyjnej)
  • Mile widziana znajomość instalacji tryskaczowych oraz systemów SUG

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia w zakresie obsługiwanych systemów
  • Różnorodność wykonywanych prac

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)