Oferty pracySprzedawca w sklepie odzieżowym. Katowice
Sprzedawca w sklepie odzieżowym. Katowice A-trybut - Polski HR S.A. Katowice (śląskie)
Sprzedawca w sklepie odzieżowym. Katowice A-trybut - Polski HR S.A. Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Otrzymaliśmy nagrodę „Lodołamacza” II miejsce oraz srebrny medal w kategorii otwarty rynek pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Sprzedawca/kasjer w sklepie odzieżowym (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy:Katowice

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta
- dosortowanie towaru z magazynu
- przyjmowanie dostaw towaru
- porządkowanie sklepu

Wymagania:

- mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- dyspozycyjność
- wykształcenie co najmniej średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- pracę w przyjaznej atmosferze
- stałe wynagrodzenie
- ciekawą pracę w świecie mody
- pracę na niepełny eta

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Czechowice-Dziedzice (śląskie)
Opublikowano 18 sierpnia 2017
Chrzanów (małopolskie)