Oferty pracySprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą. Praca na pół etatu.
Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą. Praca na pół etatu. A-trybut - Polski HR S.A. Rzeszów (podkarpackie)
Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą. Praca na pół etatu. A-trybut - Polski HR S.A. Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Polski HR  A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Hr S.A.  Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Sprzedawca- dedykowane osobie z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy : Rzeszów.

Wymiar czasu pracy: pół etatu.

Obowiązki:

- obsługa klienta i kasy fiskalnej,

- doradzanie klientom w zakresie wyboru produktów,

- dbanie o właściwą ekspozycję towarów i porządek w sklepie.

Od kandydatów oczekujemy:

- komunikatywności i kultury osobistej,

- życzliwego nastawienia do klienta,

- motywacji do pracy,

- posiadania aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Naszym pracownikom oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- stabilne zatrudnienie i szkolenia wstępne,

- miłą atmosferę pracy.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)