Oferty pracyAutomatyk Utrzymania Ruchu
Automatyk Utrzymania Ruchu Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie)
Automatyk Utrzymania Ruchu Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AUR/111/16

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii,
  • przygotowywanie i weryfikowanie specyfikacji technicznej w celu zamawiania części zamiennych,
  • konserwacja i naprawa urządzeń automatyki,
  • diagnostyka i usprawnianie maszyn,
  • programowanie sterowników PLC,
  • analiza raportów z awarii,
  • raportowanie do przełożonego,
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe z zakresu automatyki lub pokrewne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
  • znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi),
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym i dyżurów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane:

  • uprawnienia G1/G2/G3,
  • znajomość Visual Basic.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stabilnej firmie,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • pakiet socjalny.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lipca 2017)