Oferty pracyMłodszy Monter/ka - bez doświadczenia
Młodszy Monter/ka - bez doświadczenia Oddział Szczecin Szczecin Dąbie (zachodniopomorskie)
Młodszy Monter/ka - bez doświadczenia Oddział Szczecin Szczecin Dąbie (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 23 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy Monter/ka

Miejsce pracy: Szczecin - Dąbie

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:

  • zdolności manualno-techniczne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie

     Dodatkowo otrzymasz możliwość skorzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego w blisko 3 500        obiektach w atrakcyjnej cenie !

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin Dąbie (zachodniopomorskie)
Opublikowano 23 czerwca 2017
Mierzyn (zachodniopomorskie)
Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)