Oferty pracyProgramista PHP
Programista PHP Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Programista PHP Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 8 dni

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Programista PHP

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • pracę w zespole nad rozwijaniem aplikacji w technologii PHP,

  • udział w pełnym procesie wytwarzania oprogramowania: projektowaniu, implementacji i utrzymaniu,

  • tworzenie innowacyjnych produktów i rozwiązań w zakresie platformy wymiany walut.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP oraz programowania obiektowego (minimum 3 lata doświadczenia oraz znajomość frameworków: CakePHP, Symfony lub innych),

  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),

  • znajomość JavaScript (jQuery lub inne),

  • podstawowa znajomość HTML5, CSS3 oraz innych technologii webowych,

  • znajomość GIT (lub innych systemów kontroli wersji),

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych,

  • analityczny umysł oraz zdolność rozwiązywania problemów,

  • kreatywność i komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z API REST (integracja oraz implementacja),

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (PHPUnit)

  • znajomość standardów W3C,

  • znajomość architektury mikroserwisów oraz doświadczenie w pracy z nimi,

  • znajomość produktów Atlassian (JIRA, Bitbucket, Confluence).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • elastyczny czas pracy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca(at)cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Programista PHP.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)