Oferty pracy Specjalista ds. technicznych
Specjalista ds. technicznych Zielona Góra (lubuskie)
Specjalista ds. technicznych Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls, turnieju UEFA EURO U21 i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości,

  • naprawy bieżące, drobne prace remontowe (planowane oraz interwencyjne),

  • montaż mebli i innego wyposażenia biur,

  • realizacja zamówień, prace magazynowe,

  • prace porządkowe,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wiedza techniczna i doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zdolności manualne,

  • sprawna obsługa elektronarzędzi,

  • umiejętności ogólnobudowlane, stolarskie, elektryczne,

  • znajomość obsługi komputera,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • dokładność, sumienność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • prawo jazdy jazdy kat.B,

  • uprawnienia elektryczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • udział w szkoleniach i konferencjach,

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • możliwość udziału w zajęciach sportowych,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do prenumeraty czasopism oraz do firmowej biblioteki,

  • świeże owoce w firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać  za pośrednictwem Profesja.pl koniecznie z dopiskiem Specjalista ds. technicznych.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)