Oferty pracyŚlusarz budowlany - mechanik
Ślusarz budowlany - mechanik Nadrenia Północna-Westfalia (Niemcy) (Niemcy)
Ślusarz budowlany - mechanik Nadrenia Północna-Westfalia (Niemcy) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 8 osób na stanowisko:

 Ślusarz budowlany - mechanik

Zakres obowiązków:

- budowanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunków wykonawczych lub szkiców

- prace montażowe z zastosowaniem typowych technologii łączenia materiałów i elementów maszyn

- umiejętność czytania instrukcji oraz dokumentacji

- możliwa konieczność  spawania

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- rejon pracy: Nadrenia Północna-Westfalia (Niemcy)

-  wynagrodzenie: 11,50 – 11,88 euro brutto/h + 50 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie na stanowisku: ślusarz, mechanik

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)