Oferty pracyKoordynator projektu w Dziale Handlowym
Koordynator projektu w Dziale Handlowym Katowice (śląskie)
Koordynator projektu w Dziale Handlowym Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektu w Dziale Handlowym

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)
Nr ref.: P/dz/H/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych na sprzedaż wyrobów i usług.
  • Realizacja bieżących zamówień klientów, korespondencja z klientem, sporządzanie dokumentacji dokonywanych transakcji, a także wprowadzanie danych z nimi związanych do systemu komputerowego.
  • Koordynacja prowadzonych projektów oraz weryfikacja ich zgodności z założonym budżetem.
  • Kontrola terminowości całego procesu produkcyjnego wraz z dostawą do Klienta.
  • Współpraca z działami produkcyjnymi, zaopatrzenia i in. w zakresie kompleksowej realizacji zamówień krajowych i zagranicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe-techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym i pracy z klientem.

Praca w ZKS Ferrum S.A. niesie za sobą wiele korzyści. Zapewniamy bardzo dobre warunki socjalne, ciekawą i atrakcyjną pracę. Stawiamy na rozwój osobowości, a przy tym podnosimy kwalifikacje swoich pracowników, oferując pakiet szkoleń.

Aplikacje prosimy przesyłać na maila kontaktowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)