Oferty pracySpecjalista ds. funduszy unijnych
Specjalista ds. funduszy unijnych DRICON Managing Consultants Łódź, Warszawa (łódzkie, Mazowieckie)
Specjalista ds. funduszy unijnych DRICON Managing Consultants Łódź, Warszawa (łódzkie, Mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 21 dni

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką córką DRICON AG (www.dricon-ag.de) z Frankfurtu nad Menem, która wywodzi się z Dresdner Banku i od ponad 15 lat zajmuje się międzynarodowym doradztwem operacyjnym oraz strategicznym dla firm z grupy średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dla naszego klienta, dynamicznej firmy będącej Instytucją Otoczenia Biznesu poszukujemy:

Specjalista ds. funduszy unijnych
 (nr ref. RUE/2017)

Miejsce pracy: Warszawa / Łódź

Podstawowe zadania:

  • Analizowanie możliwości finansowania projektów z programów europejskich skierowanych do przedsiębiorstw (2014-2020)
  • Wyszukiwanie aktualnych informacji i dobór konkursów pod potrzeby klientów firmy
  • Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych
  • Opracowywanie merytorycznych opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie
  • Bieżąca obsługa administracyjna projektów w zakresie przepływu dokumentów
  • Aktywne uczestniczenie w projektach
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji w oparciu o zdobyte informacje

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomia, administracja lub pokrewne
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania i prowadzeniu dokumentacji rozliczeniowej projektów (wnioski o płatność, sprawozdania, harmonogramy oraz rozliczenia)
  • Umiejętność biznesowego, analitycznego myślenia oraz zorientowanie na potrzeby klienta
  • Doświadczenie w doradztwie w zakresie pozyskiwania środków finansowych mile widziane
  • Własna inicjatywa, duże zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem MS-Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Znajomość języków obcych mile widziana

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • Unikalną atmosferę pracy (work-life-balance)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość współtworzenia i kierowania nowym działem w firmie zajmującej się doradztwem strategiczno-biznesowym
  • Realny wpływ na rozwój firmy – bezpośrednia współpraca z Zarządem

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych. W temacie prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Łódź, Warszawa (łódzkie, Mazowieckie)
Opublikowano 20 czerwca 2017