Oferty pracyDodatkowa praca dla konkurencji...
Dodatkowa praca dla konkurencji... Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)
Dodatkowa praca dla konkurencji... Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT SA jest dynamicznie rozwijającą się i jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group i od 10 lat oferuje na rynku polskim szeroki wachlarz pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Opis stanowiska:

Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę – pożyczki dla klientów indywidualnych i biznesowych

Prezentowanie oferty klientom

Podpisywanie wniosków i umów z klientami

Obsługa posprzedażowa

Wymagania:

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi

Umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich

Rzetelność, entuzjazm

Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

Szkolenia wstępne – nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej – wszystkiego Cię nauczymy!

Biuro i niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia biurowe

Elastyczną formę współpracy

Wysoki poziom niezależności (sam ustalasz swoje godziny współpracy)

Atrakcyjny system zapłaty (prowizja zależna od zaangażowania i realizacji celów)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)