Oferty pracyPraca dla malarza w Niemczech, niemiecka umowa, wysokie stawki!!!
Praca dla malarza w Niemczech, niemiecka umowa, wysokie stawki!!! Cale Niemcy (lubuskie)
Praca dla malarza w Niemczech, niemiecka umowa, wysokie stawki!!! Cale Niemcy (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 19 czerwca 2017, do końca 6 dni

Malarz budowlany

Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:
  • ukończona szkoła w zawodzie lub doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy oraz auto będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w tapetowaniu mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obowiązaki są ustalane wspólnie w pracownikiem podczas rozmowy
  • posiadamy wiele ofert pracy różnego rodzaju, bierzemy pod uwagę doświadczenie oraz preferencje pracownika

 OFERUJEMY:

  • wysokie stawki godzinowe poparte umową o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stałą pomoc polskich pracowników
  • możliwość przeniesienia kosztów za mieszkanie na pracodawcę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • odprowadzane składki emerytalne
  • możliwość pobierania zaliczek
  • różne dodatki do podstawowej pensji (m.in. karty paliwowe po przepracowaniu określonej ilości godzin w miesiącu).
Proszę o przesłanie CV, skontaktuję się z Państwem w celu przedstawienia oferty

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 czerwca 2017)