Oferty pracyCukiernik/ Кондитер
Cukiernik/ Кондитер time2work sp. z o.o. Krapkowice (opolskie)
Cukiernik/ Кондитер time2work sp. z o.o. Krapkowice (opolskie) Aplikuj Opublikowano 21 czerwca 2017, do końca 1 dzień

ООО Time2Work (Лицензия № 13395) польскоe агентство по трудоустройству. Предлагаем работу только на легальных условиях. Работаем на территории всей Польши.

Time2Work Sp. z o.o. (licencja nr 13395) jest całkowicie polską agencją pracy. Zatrudniamy wyłącznie legalnie. Działamy na terenie całej Polski. Nie pobieramy opłat za znalezienie pracy!

Для одного из наших клиентов мы ищем кандидатов на должность:
Кондитер

 Обязанности:

  • изготовление тортов, пирогов, булочек и других кондитерских изделий

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Cukiernik

Obowiązki:

  • robienie tortów, ciast, ciasteczek, bułeczek i innych wyrobów cukierniczych.

Требования к кандидату:

  • опыт работы при изготовлении и украшении тортов и десертов минимум 2 года
  • желание работать

Wymagania:

  • doświadczenie w robieniu wyrobów cukierniczych
  • chęci do pracy

Мы предлагаем:

  • работа от сейчас
  • заработная плата: от 11 зл/ч на руки
  • график работы: 00 – 14.00; 22.00 – 4.00
  • город: Крапковицэ, Опольское воевудство
  • жилье предоставляет работодатель, но платит работник 400 зл/месяц

Oferujemy:

  • praca stała, praca od zaraz
  • wynagrodzenie – od 11 zł/h netto
  • miejsce pracy –Krapkowice
  • praca na zmiany: 00 – 14.00; 22.00 – 4.00

Любовь - Тел. 48886533184 Viber и WhatsApp

Skype: Liubov - Time2work

Дмитрий - Тел. 48886533148 Viber

Skype: Dima Time2work

Екатерина - Тел. 48886731047 Viber

Skype: Time2work Ekaterina

Наша группа в VK: https://vk.com/time2workpl
Сайт: http://www.time2work.com.pl

Наш офис в Польше
г. Ополе, ул. Немодлинская 8 (с 8 до 17)

Наши услуги:

  1. Все вакансии - бесплатные.
  2. Логистические услуги (перевод документов, поиск жилья, транспорт).
  3. Подготовка и подача документов на карту побыта

Wyślij CV na adres: liubov@time2work.com.pl

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz - odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Rozpatrywane będą kandydatury zawierające klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)

(Data aktualizacji: środa, 21 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Luboń (wielkopolskie)
Opublikowano 21 lipca 2017
Nysa (opolskie)
Wrocław (dolnośląskie)