Oferty pracySpawacz
Spawacz IFlexS Sp. z o.o. Opole (opolskie)
Spawacz IFlexS Sp. z o.o. Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 26 czerwca 2017, do końca 1 dzień

IflexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Kajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się w pośrednictiwe pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE .

Obecnie dla naszego Klienta dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tmczasowej na stanowisku :

Spawacz

Miejsce pracy : Opole

Zakres obowiązków:

- prace spawalnicze

- obróbka metalu

- przestrzeganie regulaminu BHP

Wymagania:

- aktualne certyfikat MAG

- doświadczenie na stanowisku spawacza,

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- łatwość przyswajania wiedzy ogólnotechnicznej

- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- pracę w jednej z największych firm produkcyjnych w Opolu,

- możlwość dalszego zatrudnienia

- praca trzyzmianowa.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w tytule wpisując : Spawacz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami .

Prosimy o załączenie oświadczenie: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych potrzeb dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (DZ.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 czerwca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Jełowa, Opole, Bierdzany, Zawada (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Strzelce Opolskie, Krapkowice, Zdzieszowice (opolskie)
Krapkowice (opolskie)