Oferty pracySpawacz
Spawacz IFlexS Sp. z o.o. Opole (opolskie)
Spawacz IFlexS Sp. z o.o. Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 26 czerwca 2017, do końca 1 dzień

IFlexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:

Spawacz

miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

- prace spawalnicze

- obróbka metalu

- przestrzeganie regulaminu BHP

Wymagania:

- aktualne certyfikaty MIG/MAG

- doświadczenie na stanowisku spawacza mile widziane

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- łatwość przyswajania wiedzy ogólnotechnicznej

- znajomość rysunku technicznego

 Oferujemy:

-  pracę w jednej z największych firm produkcyjnych w regionie

- możliwość dalszego zatrudnienia

- praca zmianowa

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  swojego CV  w tytule wpisując: Spawacz.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".

(Data aktualizacji: poniedziałek, 26 czerwca 2017)