Oferty pracyZbrojarz-betoniarz-cieśla szalunkowy do zakładu prefabrykacji
Zbrojarz-betoniarz-cieśla szalunkowy do zakładu prefabrykacji Polski HR International Sp.zo.o Stuttgart (Niemcy)
Zbrojarz-betoniarz-cieśla szalunkowy do zakładu prefabrykacji Polski HR International Sp.zo.o Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 2 lipca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego niemieckiego Klienta z branży budowlanej,  poszukujemy osób zainteresowanych pracą  na stanowisku:

Zbrojarz-betoniarz-cieśla szalunkowy do zakładu prefabrykacji

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Samodzielna praca cieśli, zbrojarza-betoniarza na zakładzie prefabrykacji,
  • Wykonywanie szalunków oraz betonowanie elementów betonowych,
  • Montaż zgodnie z rysunkiem elementów ze stali zbrojeniowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy,
  • Wykształcenie budowlane – mile widziane,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Znajomość języka niemieckiego – NIE JEST WYMAGANA.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie niemieckiej,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Zarobki w euro płacone terminowo,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
  • Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkanie z pokojami 2-3 osobowymi),
  • Opiekę polskiego koordynatora,
  • Opłacone przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, po około 10 godzin dziennie + dodatkowe soboty,
  • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 883 340 228.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: niedziela, 2 lipca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Wrocław, (dolnośląskie)
Opublikowano 20 września 2017
Rosenheim, Berlin, Mannheim, Limburg, Freiburg, Stuttgart, Karls (Niemcy)
Opublikowano 19 września 2017
Cottbus, Berlin, Regensburg (Niemcy)