Oferty pracyStaż w dziale rekrutacji
Staż w dziale rekrutacji INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. Warszawa (mazowieckie)
Staż w dziale rekrutacji INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 4 lipca 2017, do końca 1 dzień

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej stażem:

Staż w dziale rekrutacji

Miejsce stażu: Warszawa

Twoje zadania:

  • wsparcie działu rekrutacji w codziennej pracy
  • budowanie bazy kandydatów
  • wstępna analiza profili kandydatów
  • gromadzenie, opisywanie i porządkowanie dokumentów
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • wiele innych zadań w zależności od chęci i zaangażowania stażysty

Oczekujemy od Ciebie:

  • zainteresowania obszarem rekrutacji
  • statusu studenta - mile widziany, preferowane studia zaoczne
  • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu
  • znajomości języka angielskiego - mile widziana
  • znajomości pakietu MS OFFICE
  • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialności
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej, dyskrecji
  • sumienności

Co dostajesz w zamian:

  • staż w Dziale Rekrutacji
  • dla najlepszych możliwość nawiązania dalszej współpracy
  • płatny staż dla osób mogących realizować staż przez Urząd Pracy
  • rozwój w kierunku samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych
  • możliwość poznania nowoczesnych kanałów docierania do kandydatów
  • realizacja ciekawych i różnorodnych projektów rekrutacyjnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w tym sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności w praktyce
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • referencje po zakończeniu współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy dołączyć do aplikacji następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340)
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471)
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476)

(Data aktualizacji: wtorek, 4 lipca 2017)