Oferty pracyOpiekunka w żłobku
Opiekunka w żłobku Lublin/Nałęczów/Puławy (lubelskie)
Opiekunka w żłobku Lublin/Nałęczów/Puławy (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 1 sierpnia 2017, do końca 1 dzień

Opiekunka do żłobka

1. Wymagania, które powinien spełniać kandydat:

a) niezbędne:

- wykształcenie średnie, co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do trzech lat lub

- status studentki kierunku: pedagogika,

- łagodny sposób bycia, kreatywność, empatia,

- umiejętność pracy z Dziećmi,

- samodzielność w działaniu, zdolność do pracy w grupie,

b) dodatkowe:

- komunikatywność,

- cierpliwość,

- sumienność,

2. Obowiązki na stanowisku Opiekuna:

- prowadzenie zajęć edukacyjno – wychowawczych,

- codzienna opieka nad Dziećmi,

- współpraca z Rodzicami,

- pomoc w prowadzeniu dokumentacji żłobka.

3. Oferujemy:

- umowa o pracę na pełen etat,

- stałe zatrudnienie,

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

- realizacja swojej pasji w pracy.

4. Wymagane dokumenty:

- CV z oświadczeniem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy  dla  potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. z roku 2014, poz. 1182 z późn. zm.).

- Kserokopie  dyplomu  potwierdzającego  wykształcenie  (oryginał  do  wglądu  podczas rozmowy kwalifikacyjnej),

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 698-952-318, bądź e-mailowy: kdumala[małpa]jcgroup.pl

(Data aktualizacji: wtorek, 1 sierpnia 2017)